Een studentenlint, een zakhorloge met inscriptie CCCP, een badmintonraket, een piratenboot van Playmobil, een Cd vanĀ Kastelruhter Spatzen!
NV-A-politicus Bart De Wever bijt de spits af van Altijd prijs, een zomers programma waarin Koen Fillet en Friedl? Lesage op zoek gaan naar verhalen bij voorwerpen. Bart De Wever is een man die in de toekomst kijkt, maar toch ziet hij nostagisch om naar zijn studententijd in Leuven waar hij cantor was. Zijn lint heeft hij altijd bewaard.
Is hij in het geheim een communist? In 1988 was hij in Moskou en kocht er een zakhorloge met CCCP-inscriptie, nu een collectorsitem.
Bart De Wever en sport!? Je zou het hem niet nageven, maar ooit (!) was hij een verwoed badmintonner; of schreef hij zich enkel in om er Veerle, zijn toekomstige vrouw, te ontmoeten?
De harde politicus is thuis een vertederende vader: zijn kinderen spelen nu met een piratenboot van Playmobil waarmee hij zelf als kleine jongen speelde. Piraat Bart!
En tirolermuziek! Bart gaat elk jaar naar Oostenrijk op vakantie. Om zich al in te leven zet hij tijdens de heenreis Kastelruhter Spatzen op. Ook als hij van een lastige vergadering komt om te ontspannen brengt Kastelruhter Spatzen hem tot rust.
Altijd Prijs! Zondag 6 juli na het nieuws van 9 uur op Radio 1

Geef je mening
Reacties