Steeds meer restaurants krijgen te maken met (hoge) eisen van klanten met allergieën, of klanten die bepaalde diëten volgen. Die klanten mogen geen gluten eten bijvoorbeeld, verdragen geen melkproducten of pinda's, en vragen dan aan de kok van dienst of die zijn of haar menu wil aanpassen. Logisch en normaal? Of vind je dat de restaurants hier niet in moeten meegaan?
Peeters & Pichal zijn op zoek naar JOUW ervaringen: Ben jij zelf allergisch voor bepaalde voedingsmiddelen, en heb je ook al aan de kok om een aanpassing van het menu gevraagd bij een restaurantbezoek? Of neem je gewoon zelf je glutenvrije pasta mee? Staan de restaurants hiervoor open? In welke mate?
Misschien ben je zelf wel ober of kok, en vind je het ontzettend moeilijk om op al die eisen van klanten in te gaan. Zijn de klanten mondiger op dit gebied dan vroeger? Laat het ons weten!


Geef je mening
Reacties