Vragen en antwoorden over het Energie Prestatie Certificaat (EPC)

huis 081111.jpg

De afgelopen maanden werd verschillende keren aangetoond dat er vaak geknoeid wordt met het Energie Prestatie Certificaat (EPC). Ondertussen beloofde Vlaams minister van energie Freya Van den Bossche verbetering. Zo is een eerste maatregel dat het EPC vanaf 1 januari 2012 bij de verkoop of verhuur van een woning mee geafficheerd moet worden.

Peeters en Pichal zoeken vandaag uit wat zo'n EPC precies is en hoe dat certificaat op een goede manier wordt opgesteld.

    

Luc Peeters, administrateur-generaal van het Vlaams Energie Agentschap (VEA), beantwoordde vragen van luisteraars.  Herbeluister het item hieronder opnieuw.

 

Het forum is afgesloten. Wie nog verder wil reageren, kan dit op volgend e-mailadres: peetersenpichal@radio1.be

Your device does not support this media type

Epc081111

Geef je mening

Enkel je naam en reactie verschijnen op de site.
* verplicht veld

Reacties